Trudna sytuacja związana z pandemią wpłynęła na codzienne funkcjonowanie każdego człowieka. Zostały wprowadzone różne zasady, które mają zapewnić bezpieczeństwo. Jedną z nich jest konieczność zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Do tego, nie ma wątpliwości, najlepsze będą dobrej jakości maseczki wielorazowe. Choć można je aktualnie kupić w wielu miejscach, powinniśmy zwracać uwagę na ich jakość oraz wykonanie. 

Pracownia Krawiecka Emilia w Kaliszu oferuje szycie na zamówienie dwuwarstwowych maseczek bawełnianych, zrobionych z dobrej jakości bawełny z certyfikatem. Nasze maseczki szyjemy samodzielnie i staramy się wykonywać je jak najlepiej. Można je prać i prasować, co sprawia, że będzie można je wielokrotnie zakładać. Maseczki mają rozmiar uniwersalny, dopasują się więc do każdego kształtu twarzy. 

Ponadto doskonale wiemy, jak ważne jest teraz wspieranie polskich firm, dlatego produkty potrzebne do uszycia maseczek kupujemy z polskich sklepów, także tych lokalnych. Zachęcamy więc naszych klientów o rozważne wybory konsumenckie i również wybieranie maseczek od sprawdzonych pracowni krawieckich. 

Bezpieczne w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień oraz nie utrudnia oddychania

Maseczki mają rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy. Jednocześnie przestrzegamy przed ofertami maseczek z rozmiarami – znacznie gorzej dostosowują się one do twarzy. Gumka zaczepiana za uszy zapewnia komfortowe noszenie maseczki.

Maseczki chronią przed kurzem, pyłem, zmniejszają ryzyko przedostania się drobnoustrojów oraz ich rozprzestrzeniania. Zrobiona jest z bawełny certyfikowanej. Wymiary na płasko (szerokość x wysokość) 20,5 cm x 8 cm po rozłożeniu na twarzy szerokość 17 cm

Idealne dla osób starszych. 

« 9 z 9 »

Niestandardowe zamówienia

Najwyższa jakość, ekspresowa realizacja.