Ze mną Twój strój będzie wyjątkowy!

Sklepy z odzieżą pękają w szwach od różnego rodzaju sukienek, spódniczek, żakietów i innych części garderoby. Pomimo tego, niestety, znalezienie czegoś idealnego dla siebie często graniczy z cudem. A to kiepska jakość, a to zbyt wygórowana cena, a to rozmiarówka jest z innej planety. Każda z nas to zna. Wiem jednak, jak rozwiązać ten problem.

Szycie na miarę Twojego portfela i potrzeb

Przyjdź do mnie z fotografią wymarzonego stroju, a ja go dla Ciebie wykonam. Szycie na miarę zapewnia idealne dopasowanie ubioru do sylwetki i wykonanie projektu dokładnie w taki sposób, jak tego sobie życzysz, bez konieczności rezygnacji z jednego waloru na rzecz innego, co często zdarza się podczas zakupów gotowej odzieży w sieciówkach. Bogactwo typów kobiecych sylwetek przekracza skromne możliwości oferowanego asortymentu. Jeśli chcesz cieszyć się dobrze uszytą, oryginalną, pasującą do Twojej sylwetki i osobowości odzieżą, zapraszam do mojej pracowni. Kieruje się zasadą, że moja klientka musi zawsze czuć się komfortowo w stroju przeze mnie uszytym. Musi być stuprocentowo zadowolona.

Czas uszycia danej rzeczy i cena usługi zależy od skomplikowania danego projektu. Najczęściej jest ona niższa niż cena występująca w sklepach. W celu ustalenia szczegółów zachęcam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Już dziś zadbaj o swój idealny wizerunek!

Niestandardowe zamówienia

Najwyższa jakość, ekspresowa realizacja.