Suknie Ślubne Kalisz

« 2 z 13 »

Szukasz wyjątkowej kreacji na ślub? Marzysz, by na weselu wyglądać olśniewająco? Masz dosyć sklepowej monotonni? Nie masz czasu na jeżdżenie do kilkunastu butików dziennie? Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, to wiedz, że znalazłaś się na dobrej stronie.

Jeżeli szukasz idealnej sukni ślubnej na jeden z najważniejszych dni swojego życia to zapraszamy. Korzystając z mojego dużego doświadczenia oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Panien młodych oferujemy niepowtarzalne, ponadczasowe i przede wszystkim dopasowane do Twojej sylwetki suknie ślubne. Jesteśmy jedyną Pracownią Krawiecką w Kaliszu, która stanowi prawdziwą alternatywę dla masowej produkcji powtarzalnych kreacji. Jeżeli masz w głowie projekt, którego nigdzie nie możesz znaleźć, Twoje gusta podbiła suknia z paryskiego wybiegu kosztująca kilkadziesiąt tysięcy lub wolisz zakupić na pewno dobrą jakościowo kreację, to wiedz, że wybór Pracowni krawieckiej Emilia to najlepsza opcja. Z nami Twoja suknia ślubna będzie jedyna w swoim rodzaju! Oprócz idealnego dopasowania do sylwetki zapewnimy Ci również wyrób bardzo dobrej jakości, który nie zacznie się pruć podczas pierwszego tańca. Podczas szycia sukni ślubnej zawsze przygotowuje co najmniej kilka przymiarek, podczas których można wprowadzić jakieś zmiany (świetna alternatywa dla tych mniej zdecydowanych ?).

Nie tylko suknie ślubne

Ponadto możemy zadbać również o najbliższe Ci osoby. Z chęcią uszyjemy kreacje dla Twoich druhen, czy innych ważnych dla ciebie gości.

Jeżeli wciąż nie jesteś pewna swojej decyzji, to zapraszam Cię na bezpłatne konsultacje, podczas których spokojnie porozmawiamy o Twoich marzeniach związanych ze ślubną kreacją.

Suknie Ślubne Kalisz to idealne rozwiązanie na każdą kieszeń i dla każdej, nawet najbardziej wymagającej Panny Młodej.

Pracownia sukien ślubnych Emilia to zdecydowanie najlepszy wybór jeżeli chodzi o małe firmy i tzw. “mały salon sukien ślubnych” na terenie Wielkopolski. Oprócz sukni ślubnych zajmujemy się także szyciem kreacji ślubnych i wieczorowych

Kontakt