Suknie ślubne: Dlaczego wybór odpowiedniej jest tak ważny?

suknie ślubne kalisz

Niedawno pisałam o odpowiednich sukienkach na wesele, raczej dla pań, które nie będą na nich główną atrakcją wieczoru a jedynie gośćmi.  Wiąże się to oczywiście z kompletnie różnym stylem, ponieważ suknie ślubne w naszej tradycji są raczej białe, podczas gdy panie goszczące na weselu mają przyzwolenie na wybór nawet najbardziej kolorowych kreacji, co jest zresztą zgodne z tym, ze starym słowiańskim zwyczajem, że panny mają przyciągać na weselach wzrok potencjalnych kandydatów na męczą, podczas gdy panna młoda świętuje swoją czystość i wejście w nową fazę życia białą suknią ślubną.

suknie ślubneWybór sukienki ślubnej nigdy nie był prosty, od kiedy pamiętam kobiety zawsze miały z tym problem, czytając literaturę kobiecą odnoszę wrażenie, że tak naprawdę szał szukania tej jedynej sukni ślubnej rozpoczął się już w XIX wieku, chociaż wtedy sieciówek nie było, więc kupno gotowca kompletnie odpadało. Ponadto materiały często trzeba było szukać tygodniami lub sprowadzać z Florencji czy Wenecji, co zresztą kosztowało mnóstwo pieniędzy. Obecnie ten wybór jest znacznie prosty, co jednak nie oznacza, że jest on łatwy. Mnóstwo Pań traci dziesiątki godzin o ile nie setki na przeglądaniu Facebooka czy Instagrama w poszukiwaniu idealnego projektu sukni ślubnej. Niestety znalezienie nawet projektu typu suknia ślubna 2017 jest ciężkie. Ponadto ciągłe chodzenie po tych samych sklepach mija się z celem dlatego też wydaje nam się, że zarówno pod względem finansowym jak i komfortu najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u krawcowej.

Suknie Ślubne Kalisz – Co gdzie i jak?

Pracownia Krawiecka Emilia zaprasza zarówno do kontaktu poprzez Facebooka, telefonicznego jak i face to face. Dzięki naszej pomocy będziesz mogła czuć się w sukni ślubnej szytej na miarę idealnie, a także wyjątkowo. Nikt bowiem nie przebije jakości wykonanej sukni ślubnej przez doświadczoną krawcową. Koszty sukien ślubnych spod ręki krawcowej, zwłaszcza jeżeli masz materiały nie różni się znacznie od kupna drogiej i często kiepskiej jakości sukni z salonu, a gwarantuje znacznie większe spersonalizowanie do Twojej sylwetki, możliwości i potrzeb. Pamiętajcie, to najpiękniejszy dzień waszego życia więc suknie ślubne powinny wam po latach przypominać go z uśmiechem na twarzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *