Wielofunkcyjna suknia ślubna

Pracownie krawieckie mogą jednak pomóc, aby suknia ślubna towarzyszyła nam nieco dłużej niż na jeden wieczór.  Sposobów na to jest kilka. Jeden z nich to uszycie prostej i krótkiej sukienki, którą później możemy wykorzystać na co dzień. Mała biała urozmaicona różnymi dodatkami będzie stanowiła świetne rozwiązanie na elegantsze wyjścia lub w towarzystwie zwykłych trampek jako wygodny strój na zakupy z przyjaciółkami. Jednak aby na samym przyjęciu prezentować się wyjątkowo do krótkiej sukienki można doszyć swego rodzaju nakładkę, która przewiązana w pasie, będzie naszym długim dołem. Taka nakładka będzie doskonała także dla pań, które na ślubie kościelnym chcą wyglądać elegancko, a na weselu móc swobodnie tańczyć i bawić się w czymś wygodniejszym.

Oprócz nakładek dobrym pomysłem jest także postawienie na dwuczęściowy strój w postaci bluzki lub body i spódnicy. Kreacja z dwóch elementów będzie przez nas na pewno później wykorzystana, gdyż „biała góra” to niemal podstawa w każdej garderobie, pasująca zarówno do eleganckiej spódnicy jak i klasycznych dżinsów. Z kolei po skróceniu długiej spódnicy i uzyskaniu optymalnej dla nas długości, będzie ona idealna na wiosenne i letnie miesiące.

Aby dodać więcej szykowności takiemu rozwiązaniu, krawcowa może także doszyć krótki, koronkowy top, który łatwo można ubrać na bluzkę, body czy gorset. Wtedy zyskujemy wymarzony efekt. Taka metoda sprawdzi się również, gdy czujemy, że duży dekolt lub gorset bez ramiączek może być nieodpowiedni na ślub kościelny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *