Wszystkie jesteście piękne

Każda z nas jest inna. Posiadamy inne figury, nasze ciała charakteryzują się różnymi proporcjami. Jednak w żadnym przypadku nie jest to coś złego, jakaś wada. Te różnice sprawiają, że każda z nas jest piękna. Różnimy się od siebie, a dzięki temu jesteśmy wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Naszą urodę najlepiej uwydatnia nasz ubiór, o który powinniśmy dbać szczególnie i dostosować do danej sytuacji. W zależności czy wybieramy się na przechadzkę, na bal lub wystawny obiad, czy do pracy. Jeśli chodzi na przykład o sukienki, to odpowiednio dobrane potrafią tuszować nasze ewentualne niedoskonałości figury, a jednocześnie podkreślać nasze atuty.

Niestety mimo funkcjonowania wielu sklepów czy salonów ciężko idealnie dopasować kreację do naszych wymiarów, a przy tym  czuć się w niej odpowiednio. Musimy pamiętać, że celem jest stworzenie możliwie najlepszej symetrii pomiędzy biustem, a biodrami przy jednoczesnym wyodrębnieniu wcięcia w talii.

To w zależności jak dana sukienka prezentuje się na nas w dużej mierze zależy od naszej sylwetki. Wyróżniamy takie sylwetki jak „klepsydra”, „jabłko”, „gruszka”, „papryka”, „ogórek”, „pieczarka” i „pietruszka”. W kolejnych wpisach omówię poszczególne figury i opisze w jakich sukienkach będzie im do twarzy!

Poznanie tych „tajników” i wskazówek co do wyboru stroju do danych kształtów jest bardzo ważne dla naszej dobrej prezencji, a przy tym jak najlepszego samopoczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *