Suknie ślubne plus size

Suknia ślubna Kalisz plus size

Dla osób o troszkę większych rozmiarach znalezienie idealnej suknia ślubna kalisz może wydawać się nie lada wyzwaniem. Oglądając modowe katalogi i spacerując po sklepach można mieć wrażenie, że dla pań w rozmiarach 40+ nie znajdzie się absolutnie nic ładnego. Jednak wybierając pracownie krawiecką, każda kobieta zapomni o swoich mankamentach i będzie mogła poczuć się bardzo wyjątkowo. Mimo tego należy pamiętać o kilku drobnych zasadach, jakie pomogą wyglądać naprawdę zjawiskowo.

Komfort najważniejsza!

Przede wszystkim w suknia ślubna kalisz powinno czuć się komfortowo. Nie ma sensu wybierać kreacji, która wygląda na nas dobrze tylko wtedy kiedy się nie ruszamy i stoimy prosto. A ciągłe poprawianie i sprawdzanie, czy na pewno nie widać naszych fałdek jest absolutnie niewskazane, tylko zepsuje to nasz humor. Dlatego dobra opcją jest stawianie na troszkę luźniejsze fasony od talii w dół. Suknia ślubna kalisz w kształcie litery A, podkreślą ładny biust i zatuszują brzuszek i biodra. Wszystkim modelom typu syrenki należy więc podziękować. Za to wszystkie proste, nieco luźniejsze i z gorsetem suknie są jak najbardziej wskazane.

Nie pomijajmy szczegółów

Diabeł tkwi w szczegółach i jak najbardziej to przysłowie znajduje odzwierciedlenie w modzie dla większych pań. Zamiast sukien na ramiączkach lub bez nich wybierzmy raczej te z rękawkiem, które pomogą w uzyskaniu proporcji całej sylwetki. Lepiej jest również zrezygnować z dużej ilości ozdób, koronek, drobnych, ale licznych ozdób. Wybierając minimalizm w tej kategorii, dodajemy tym samym swego rodzaju lekkości stylizacji.

Jesteś wyjątkowa

Aby jeszcze bardziej wyszczuplić i wymodelować sylwetkę, świetnym pomysłem będzie także zakupienie specjalnej bielizny, która pomoże zatuszować niedoskonałości figury. Niemniej, wyjątkowa czyni Cię Twoja naturalność, a Twoje krągłości traktuj jako atuty, a nie jako wady! A jeśli dołożysz do tego swój wspaniały uśmiech, będziesz najpiękniejsza Panną Młodą na świecie! 🙂

Do tego przypominamy, że im bardziej nietypowa suknia tym jest ona bardziej interesująca!

Korzystając z okazji, przypominamy o nadal obowiązującym noszeni maseczek. 🙂

https://krawcowa.kalisz.pl/maseczki-bawelniane-z-pracownia-krawiecka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *